KONST / Oljemålningar / Tempera 16914463
nr 1691 4463
Christer von Rosen
(1928-2015), Sverige
Tempera, Signerad, daterad a tergo 1963 "vinterbadare", pannå, 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 41x32
Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:30
100 kr
150 kr
200 kr
Christer von Rosen
Läs mer om Christer von Rosen